ALÜMİNYUM MENFEZ (1) AD
ALÜMİNYUM MENFEZ (1) AD

Alüminyum Menfez (1) Ad (TA46.10.30.30)

Fiyat : ₺250,97(KDV Dahil)
₺44,76 'den başlayan taksitlerle

Toptan Alımlarınız İçin WhatsApp 'tan İletişime Geçebilirsiniz. 

Banyo Menfezi Nasıl Takılır?

Banyo havalandırma menfezi, banyo gibi sık sık nemli olan ve ısıyı hemen azaltamayan ortamlar için hava sirkülasyonunun gerçekleştirilmesi açısından oldukça önemlidir. Ayrıca yapılan araştırmaların sonuçlarına göre, banyolarında çeşitli problemler yaşayan insanların büyük bir çoğunluğunda yaşadıkları problemlerin evlerinde banyo havalandırma menfezlerinin eksik ya da yanlış yapılması gibi nedenlerden kaynaklandığı görülmektedir.

Dolayısıyla, az hava hareketi sağlayan ya da hiç sağlamayan ve enerji açısından verimli olmayan banyolar evlere ciddi ve kalıcı hasarlar vermektedir. Banyolarda alüminyum ya da plastik menfez kullanımı ile banyoda bulunan kötü koku, nem, buhar ve istenilmeyen ısı gibi olumsuzluklar tamamen ortadan kalkacaktır.

Banyo menfezlerinin boyutları monte edilecek olan banyonun boyutuna bağlı olarak ufak tefek farklılıklar gösterebilmektedir. Bu nedenle öncelikle menfezin takılacağı alan olan banyonun boyutuna uygun olması için birtakım ölçümler yapılması gerekir. Uygun bir banyo menfezi seçildiğinde de geriye yalnızca montaj aşaması kalacaktır. Eğer menfez montajını yapamayacağınızı düşünürseniz bu işi yaptırmak için işi bilen biri ile anlaşabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR