Hakkımızda

 

Şirketimiz ,1993 yılında Tema Alüminyum San. ve Tic.Ltd.Şti  unvanı ile alüminyum profil ve aksesuarları, kompozit panelleri, yapı kimyasalları ve yardımcı ürünleri konusundaki bilgi birikimi ile faaliyete geçmiştir. Motivasyonu yüksek, yenilikçi ve deneyimli çalışanları ile 27 yıllık kaliteli hizmet anlayışını toplam 6.000m2 stok alanı ve 100 personeli ile geniş bölge ağı avantajı sağlayan dört mağazasında sürdürmeye devam etmektedir. Bölgesel tecrübesi, tedarik ve proaktif gücü ile sektörde öne geçmektedir.

Bu güçlü kuruluş çerçevesinde, müşterimiz için varız politikasını Tema Alüminyum e-ticaret yatırımı olarak, binlerce ürünü müşteriyle buluşturan platformu alışverişin yeni adresi  temaonlinei  hizmete geçirdi.

Temaonline,  e-ticaret sektöründe faaliyet göstermek üzere, Tema Alüminyum San. ve Tic.Ltd.Şti.’nin  yönetmiş olduğu yenilikçi ara yüzü ile kullanım kolaylığı sağlayan bir platformdur, bu platformu yönetmek üzere sektöre hakim başarılı ve kaynağını doğru kullanan güçlü bir ekip ile faaliyetine Haziran 2020‘de başlamıştır.

Temaonline; Alüminyum Profil ve aksesuarlarından Türkiye’nin en büyük bölge bayiliğini yapmış olduğu yapı kimyasallarına kadar farklı ürün çeşitliliğine hitap eden binlerce ürün ve alışveriş yaptıkça kazandıran yapısı ile üyelerine yeni bir alışveriş karlılığı sunuyor.

www.temaonline.com.tr müşterilerine güven, kazanç, kolaylık sağlayan, e-ticareti geliştirme odaklı bir yaklaşım izlemektedir. Siz de alışverişin kazançlı ve hızlı dünyasına katılabilir, binlerce ürünün olduğu  www.temaonline.com.trde avantajlarla dolu alışverişin keyfini çıkartabilirsiniz.

Hayırlı alışverişler.

 

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR